05 čec
Kořenec
06 čec
Kaskáda
07 čec
Loreta
07 čec
Hrubá Borša

Poslední 2 turnaje CLASSIC

08.09.2014

Uplynulý víkend byly odehrány zbývající 2 turnaje posledního období letošní sezóny. Na Automotodromu a v Kořenci bojovali hráči o nejlepší výchozí pozice před závěrečným majorem, který se uskuteční již tuto neděli v Olomouci a samozřejmě před velkým finále 5/10 na Kaskádě. Výsledky a informace viz dále.

Sobotní turnaj na Automotodromu přinesl několik zajímavých výkonů. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Radek HAMZÍK (63) a Miroslav POSPÍŠIL (59). Nejlepší ženou se stala Emílie HAMZÍKOVÁ (32). Kompletní výsledky najdete zde.

Na rozdíl od soboty se v neděli v Kořenci tvrdě bojovalo o nejlepší pozice před posledním majorem sezóny. Rukavici všem hodil teprve 15 letý Martin JANÍK (70), který předvedl vynikající výkon 75 ran a kromě trofeje za nejlepšího hráče turnaje si odnesl i ceny za vítězství v kategorii. K němu se pak přidal i vítěz druhé kategorie Karel PETRLA (61). Celkové výsledky zde.

Do čela žebříčku posledního období se dostal právě Martin Janík, který vede o 17 bodů před druhým Jirkou Symerským a o 21 bodů před dalšími 3 pronásledovateli. Uvidíme, zda mu bude tento náskok stačit k vítězství v posledním majoru sezóny a nebude se opakovat situace z třetího majoru, kdy dlouho suverénnímu Vojtěchu Antošovi nestačil k vítězství podobný náskok 14 bodů!

Čelo netto žebříčku opanoval minulý víkend s velkým náskokem Ondřej KRUPA, ale nového lídra má opět brutto žebříček v osobě právě Martina JANÍKA.

Sezóna LG CLASSIC spěje k vrcholu. Po posledním majoru 14/9 v OLOMOUCI bude na programu již jen velké finále 5/10 na KASKÁDĚ, kde bude na vítěze čekat nejen týdenní golfový pobyt pro dva v resortu LA CALA, ale také hřiště nastavené na finále české PGA.

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit
Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit