29 dub
Ropice Fee: 990 Kč!
01 kvě
Slavkov Fee: 1.050 Kč!
08 kvě
Kořenec
12 kvě
Malacky

8. ročník začíná 15/4

Přátelé, je tu opět jaro a s ním i inventář na nebi golfových turnajů. Série Let´s Golf zahajuje svoji 8. sezónu za týden na Kaskádě. Těším se, že se s vámi opět po dlouhé zimě uvidím. Přihlášky na turnaj na ČGF. Pěkné jaro a Let´s Golf 2018!

Finále v Olomouci uzavřelo sedmou sezónu LG CLASSIC

Další ročník jedné z největších open sérií u nás je za námi. Zvítězil Jiří SYMERSKÝ, druhý byl loňský vítěz Petr ŠŤASTNÝ, třetí pan Jan KŘENEK. Poprvé se do nejlepší desítky sezóny dostala žena - Dáša PECHOVÁ. V průběhu sezóny jsme také oslavili 500. turnaj v historii a už se těšíme na další pětistovku :)

Více

Hlavní výhra La Reserva

Hlavní výhru letošního ročníku, týdenní pronájem vily La Reserva v oblasti Sotogrande na jihu Španělska získal Jiří SYMERSKÝ. Vítěz 7. ročníku si může pozvat širokou společnost, do vily se vejde až 6 hráčů! A stejnou cenu získala i šťastná výherkyně finálové tomboly Dagmar PECHOVÁ. Gratulujeme a užijte si to!

Rekord na 500. turnaji

111 hráčů oslavilo včera v Ostravici 500. turnaj série Let´s Golf. Série ale nekončí a míří k dalšímu vrcholu 7. sezóny, majoru v Šilheřovicích (30/7), kde se rozhodne o dalších držitelích golfových pobytů na Black Sea Rama. Přihlášky na ČGF.

Více

Žebříček

Celý žebříček

LG CLASSIC zvolňuje

05.04.2018

Po dlouhé zimě je zde opět vaše oblíbená série Let´s Golf. Po rekordním 500. turnaji je čas zvolnit. Proto vás letos čeká méně turnajů, bayste se mohli věnovat i svým dalším koníčkům nebo rodině :) Přesto nás čeká na 40 turnajů a začínáme už 15. dubna na Kaskádě. Těšíme se, že s vámi prožijeme další golfovou sezónu!

PREMIUM v roce 2018

04.04.2018

Letošní ročník série PREMIUM nabídne 4 turnaje. Podíváme se na ČELADNOU, zajedeme na oblíbený ADAMSTAL, zahrajeme si opět PENATI a hlavním tahákem bude turnaj na ALBATROSSU jen tři dny po finálové rundě evropské PGA. Kontakty a přihlášky na prima@mqibrno.cz nebo 602 548 555.

Golfclub Zillertal - Uders

Golfclub Zillertal - Uders

Golf, hory, wellness, pohoda. To vše nabízí komplex Golfclub a Sportrezidence Zillertal v rakouských Alpách.

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

Aktuálně není v nabídce žádný golfový balíček

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit