09 dub
Kaskáda Fee: Sleva 30 %!
15 dub
Loreta Fee: Sleva 15 %
16 dub
Slavkov
22 dub
Olomouc Fee: 800 Kč!

Lyžujete? Hrajete golf?

Pak vás rádi pozvali na první ročník Let´s Golf a Ski, který se uskuteční od 19. do 23.4.2017 v rakouském Zillertalu. Ubytování s gurmánskou polopenzí v luxusním Sporthotelu Zillertal přímo u hřiště, neomezený golf a dvoudenní skipas vám umožní rozloučit se se zimou a zahájit golfovou sezónu včetně souboje o nejlepšího Let´s Golf Skigolfistu!

Více

PREMIUM LG17 nově

Doslova horským mistrovstvím střední Evropy by se dal nazvat 5. ročník PREMIUM Let´s Golf. V průběhu roku navštívíme slovenské Tatry (Nízké i Vysoké), rakouské Alpy a samozřejmě české Beskydy a Jizerky. A aby se to nepletlo, finále zakončíme na Kácově, které se rozhodně mezi "placky" počítat nedá. Startujeme již 9. a 10.5. v Black Stork.

Více

Petr Šťastný vítězem 6. ročníku LG CLASSIC

Finálový turnaj v Olomouci podtrhnul letošní dominanci Petra ŠŤASTNÉHO, který si svůj první titul vítěze série LGC nenechal vzít a po šestiletém snažení a zisku 4 major titulů se mohl radovat i z titulu nejcenějšího. GRATULUJEME!

Více

Žebříček

Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Celý žebříček

Let´s Golf and Ski

14.12.2016

Na konci dubna 2017 jsme pro vás připravili historicky první Let´s Golf and Ski. Chcete-li ukončit lyžařskou sezónu a zároveň zahájit tu golfovou, jste zde správně. V rakouském Zillertalu vás pod zasněženými kopci čeká zelené hřiště, dva dny lyžování a 4 dny neomezeného golfu. Více na 602 548 444.

PREMIUM 2017 nově!

12.12.2016

Na co se můžete těšit v průběhu jubilejního 5. ročníku série PREMIUM Let´s Golf? Zejména na nová hřiště - zavítáme na Black Stork do Tater a finále se uskuteční na novém českém hřišti PANORAMA v Kácově. A součástí jubilejního ročníku bude i první Let´s Golf and Ski v rakouském Zillertalu. Více informac najdete v prezentaci případně na čísle 602 548 444.

Sonberk

Sonberk

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Soutěž o volné startovné!

Zahrajte si o volné startovné na jakémkoli turnaji Let´s Golf CLASSIC 2016. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a mít štěstí v losování!

Soutěžit

Aktuálně není v nabídce žádný golfový balíček

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Palheiro Golf - Madeira

Celý resor Palheiro zahrnuje nádherné 18 jamkové hřiště s klubovnou s výhledem na celý Funchal, luxusní hotel Casa Velha a vše je obklopeno tropickou botanickou zahradou. Pravý ráj pro golfisty v době, kdy je u nás počasí vhodné spíše pro pobyt u krbu.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit