30 dub
Telč Fee: 920 Kč
01 kvě
Kořenec Fee: 700 Kč!
06 kvě
Kaskáda Fee: Sleva 30 %!
07 kvě
Šilheřovice Fee: 910 Kč!

Čarovný víkend

Počasí je v dubnu opravdu kouzelné. Po 4 letech jsme opět museli rušit, tentokrát 3 turnaje. Ale zdá se, že se konečně začíná uklidňovat a proto vás zveme na neděli 30/4 do Telče na generálku letošního prvního majoru a hned v pondělí 1/5 na Kořenec. Sníh tam prý neleží :) Přihlášky na ČGF!

7. ročník odstartoval

Série LGC vstoupila na Kaskádě do sezóny, ve které zároveň oslaví již 500. turnaj v historii. První letošní odpal provedl Jaroslav SEDLÁŘ a zahájil tak maraton téměř 60 turnajů se 3 majory a velkým finále na sv. Václava v Olomouci. Těšíme se na vás!

PREMIUM LG17 nově

Doslova horským mistrovstvím střední Evropy by se dal nazvat 5. ročník PREMIUM Let´s Golf. V průběhu roku navštívíme slovenské Tatry (Nízké i Vysoké), rakouské Alpy a samozřejmě české Beskydy a Jizerky. A aby se to nepletlo, finále zakončíme na Kácově, které se rozhodně mezi "placky" počítat nedá. Startujeme již 9. a 10.5. v Black Stork.

Více

Petr Šťastný vítězem 6. ročníku LG CLASSIC

Finálový turnaj v Olomouci podtrhnul letošní dominanci Petra ŠŤASTNÉHO, který si svůj první titul vítěze série LGC nenechal vzít a po šestiletém snažení a zisku 4 major titulů se mohl radovat i z titulu nejcenějšího. GRATULUJEME!

Více

Žebříček

Celý žebříček

Aktuální víkend

27.04.2017

První sváteční prodloužený víkend byly na programu 3 turnaje. Sobotní premiéra v Kácově se musela s ohledem k počasí zrušit, nedělní turnaj v Telči i pondělní na Kořenci však budou. Vyzkoušejte si s námi hřiště, na kterém se 4/6 rozhodne o prvním major titulu této sezóny. A svátek práce pak oslavte na Kořenci, který je na jaře nejkrásnější!

V Zillertalu

24.04.2017

O víkendu se uskutečnil první letošní turnaj série PREMIUM LG. Vítězem se stal David PÍCHA před Petrem ŠŤASTNÝM a Lubošem MACHEM. Jak je už zvykem, výsledky se hráčům započítávají i do série CLASSIC.

Celá novinka

Sonberk

Sonberk

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

PREMIUM Let´s Golf Ypsilonka 31.5.2017

  • turnajové green fee 31/5 vč. žetonu na DR a e-cart
  • stravování (svačina, oběd, něco ostřejšího na povzbuzení)
  • info na 602 548 444 nebo prima@sport-media.cz

Cena 3.000 Kč na osobu!

  • v případě zájmu můžeme zajistit cvičné kolo i ubytování přímo na hřišti

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit