8. ročník 8. vítěz

Jak se stalo již tradicí, ani v 8. ročníku se nepodařilo žádnému z minulých vítězů svůj triumf zopakovat. Letos se z ceného titulu vítěze LG CLASSIC radovali hned dva hráči. Vítěz sezóny Miroslav PRIMA, který po vítězství v sériích PREMIUM i FALL SERIES završil vítěznou trojkorunu, i Michal BORTEL, kterému vítěz jako pořadatel předal svou výhru.

Více

2. major za námi

Ke svému premiérovému major titulu využil vítěz druhého období Michal BORTEL nádherné počasí a skvěle připravené hřiště na Slavkově. Za sebou nechal druhého Jana KREJČÍHO i několikanásobného major šampiona a celkového vítěze LG CLASSIC 2016 Petra ŠŤASTNÉHO. Vítěz si užíval nejen trofejí, ale také poukazu na pronájem Villy La Reserva ve Španělsku.

Více

6. ročník PLG pro Menšíka

Vítězství v tomto ročníku série PREMIUM Let´s Golf pro sebe získal Josef MENŠÍK, který uhájil své průběžné prvenství o pouhý jeden bod před loňským vítězem Michalem BORTELEM a po loňském 3. místě tak mohl na Čeladné oslavit svůj první velký Let´s Golf titul. Gratulujeme!

Více

1. major pro Bodingera

Letošní první major získal v Šilheřovicích Martin BODINGER. A došel si pro něj stylově, vítězstvím ve své kategorii. Pro Martina je to první major titul v kariéře a i s ohledem k jeho golfové rodině se mu bude hodit hlavní cena - týdenní pronájem vily La Reserva ve Španělsku. Gratulujeme!

Hlavní výhra La Reserva

Hlavní výhru letošního 8. ročníku, týdenní pronájem vily La Reserva v oblasti Sotogrande na jihu Španělska získají hned dva účastníci série Let´s Golf CLASSIC. Výherci si mohou pozvat širokou společnost, do vily se vejde až 6 hráčů! Sledujte naše stránky a hlavně hrajte naše turnaje, bez toho mít šanci na výhru nebudete!

Žebříček

Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Žebříček bude k dispozici až po odehrání prvního turnaje
Celý žebříček

8. ročník za námi

14.10.2018

Včerejším finálovým turnajem na Kaskádě vyvrcholil 8. ročník open série LGC. Z celkového vítězství se radoval Miroslav PRIMA (177), druhé místo obsadil Michal BORTEL (155), třetí skončil Jaroslav PECHA (146). Nejlepší pětku doplnili Jaroslav SEDLÁŘ (133) a Jan KREJČÍ (131). Gratulujeme! Oficiální celkové pořadí najdete zde.

Magická 8?

08.10.2018

8 hráčů má šanci získat titul celkového vítěze 8. ročníku open série LG CLASSIC. Finále se sice na Kaskádě neuskuteční 8/8 ale 13/10, nicméně cena fee bude zaokrouhlena na 800 Kč! Přihlášky na ČGF. Mimochodem dnes je 8. října 2018 :)

Sonberk

Sonberk

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

Aktuálně není v nabídce žádný golfový balíček

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit