01 čec
Panorama Fee: Sleva 20 %!
05 čec
Slavkov Fee: Sleva 28 %!
05 čec
Olomouc Fee: 890 Kč
06 čec
Kořenec Fee: 700 Kč!

2. OBDOBÍ ZAČÍNÁ

Letošní sezóna LG CLASSIC se dostává do své druhé třetiny v jejímž průběhu vás čeká dvacítka turnajů a boj o další 3 golfové pobyty v luxusním resortu Black Sea Rama v Bulharsku. Těšíme se na setkání s vámi!

Pozvánka na oslavu

V průběhu letošní golfové sezóny, již 7. v historii sérií Let´s Golf, proběhne i jubilejní 500. turnaj pod hlavičkou této oblíbené open série. Přijeďte to s námi oslavit 17. července na Ostravici za narozeninovou cenu 500 + 50 Kč! Těšíme se na vás a pospěšte si, turnaj se rychle plní :)

Další major pro Jirku SYMERSKÉHO

Svůj 5. major v kariéře LGC získal 4/6 na majoru v Telči Jiří SYMERSKÝ. Nepustil tak před sebe ani druhého Jana LEKEŠE ani třetího Jana KŘENKA. Do nejlepší pětky se ještě dostali velmi dobrými výkony Jaroslav SEDLÁŘ a Pavel DUBŠÍK. Vítěz majoru si odnesl golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama. GRATULUJEME!

V tombole nejšťastnějším Pavel DUBŠÍK

Na závěr každého majoru je už tradicí velká tombola. Letos navíc s hlavní cenou golfovým pobytem v luxusním resortu Black Sea Rama v Bulharsku. Nejvíce štěstí při losování měl Pavel DUBŠÍK, který měl z ceny upřímnou radost. GRATULUJEME a další zájezd budeme losovat už 30/7 na druhé majoru v Šilheřovicích.

Black Sea Rama hlavním partnerem Let´s Golf

Luxusní resort Black Sea Rama Golf & Villas hostil před dvěma roky superfinále Let´s Golf. Letos je toto krásné středisko na bulharské riviéře hlavním parnerem série Let´s Golf a proto pro vás máme připraveno celkem 15 golfových pobytů do tohot střediska. A šanci budou mít jak vítězové hlavních turnajů tak i ostatní v tombolách příslušných turnajů. Stačí jen přijet a hrát!

PREMIUM v Adamstalu

Nejbližší akcí série PREMIUM je turnaj na oblíbeném hřišti v rakouském Adamstalu. Ať už se přidáte pouze ve středu 28/6, kdy je na programu samotný turnaj, nebo si toto hřiště zahrajete v rámci cvičného kola den předem, určitě si nenechte ujít tuto golfovou perlu pouze pár kilometrů za Vídní.

Více

7. ročník odstartoval

Série LGC vstoupila na Kaskádě do sezóny, ve které zároveň oslaví již 500. turnaj v historii. První letošní odpal provedl Jaroslav SEDLÁŘ a zahájil tak maraton téměř 60 turnajů se 3 majory a velkým finále na sv. Václava v Olomouci. Těšíme se na vás!

Žebříček

Celý žebříček

OSLAVA 500 + 50

12.06.2017

Za 7 let pořádání open série Let´s Golf se v průběhu letošního roku dostaneme k číslovce 500. Ano, letos uspořádáme již 500. turnaj pod hlavičkou Let´s Golf a to si žádá pořádnou oslavu. A ta se uskuteční v pondělí 17/7 v Ostravici. Na turnaj se můžete přihlásit zde. Těšíme se na vás!

Konečné pořadí 1. majoru

05.06.2017

Konečné pořadí prvního období LG CLASSIC 2017 určil major v Telči:

1. SYMERSKÝ Jiří 278 b
2. LEKEŠ Jan 272 b
3. KŘENEK Jan 271.5 b
4. SEDLÁŘ Jaroslav 267 b
5. DUBŠÍK Pavel 266 b
6. BORTEL Michal 263.5 b
7. PRIMA Miroslav 236 b
8. MLČÁK Miloň 235 b
9. PETERKA Václav 228 b
10. SKLENÁŘ Marek 226.5 b

Black Sea Rama

Black Sea Rama

Luxusní golfový areál na pobřeří Černého moře, pár kilometrů od letoviska Balčik v Bulharsku, nabízí stylové ubytování a hlavně nádherné 18ti jamkové hřiště na náhorní plošině 200 m nad hladinou moře. Gary Player Design nenechá nikoho na pochybách, že vás čeká skvělý zážitek!

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

PREMIUM Let´s Golf Adamstal 27. a 28.6.

  • turnajové green fee 28/6 vč. buggy a žetonu na DR
  • stravování (svačina, oběd, něco ostřejšího na povzbuzení)
  • info na 602 548 444 nebo prima@sport-media.cz

Cena od 3.500 Kč na osobu!

  • ubytování a cvičné kolo za příplatek

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit