Finále FALL SERIES ukončilo 7. sezónu Let´s Golf

Poslední říjnová sobota byla i posledním hracím dnem 7. ročníku turnajů Let´s Golf. Na Kaskádě proběhl finálový turnaj FALL SERIES a z vítězství se radovali jak pořadatel, Miroslav PRIMA, tak Libor PICEK, který byl vyhlášen nejlepším hráčem FALL SERIES 2017. Gratulujeme všem a těšíme se na setkání v roce 2018.

7. ročník 7. vítěz

Finálový turnaj, který se uskutečnil na sv. Václava v Olomouci určil vítěze dalšího ročníku série LG CLASSIC. Stal se jím korunní princ několika předchozích sezón Jiří SYMERSKÝ. Kromě trofejí si odvezl i poukaz na pronájem golfové vily La Reserva ve Španělsku. Gratulujeme a uvidíme, zda se v 8. ročníku dočkáme 8. vítěze.

Více

5. ročník za námi

Finálový turnaj na Panoramě uzavřel další ročník série PREMIUM Let´s Golf. A jak už se stalo tradicí v sériích Let´s Golf, co rok to nový vítěz. Letos se radoval Michal BORTEL, před Martinem POSPÍŠILEM a Josefem MENŠÍKEM. Všichni si odvezli skleněné trofeje a poukazy na golfové pobyty v bulharské Black Sea Rama. Gratulujeme!

Finále v Olomouci uzavřelo sedmou sezónu LG CLASSIC

Další ročník jedné z největších open sérií u nás je za námi. Zvítězil Jiří SYMERSKÝ, druhý byl loňský vítěz Petr ŠŤASTNÝ, třetí pan Jan KŘENEK. Poprvé se do nejlepší desítky sezóny dostala žena - Dáša PECHOVÁ. V průběhu sezóny jsme také oslavili 500. turnaj v historii a už se těšíme na další pětistovku :)

Více

Hlavní výhra La Reserva

Hlavní výhru letošního ročníku, týdenní pronájem vily La Reserva v oblasti Sotogrande na jihu Španělska získal Jiří SYMERSKÝ. Vítěz 7. ročníku si může pozvat širokou společnost, do vily se vejde až 6 hráčů! A stejnou cenu získala i šťastná výherkyně finálové tomboly Dagmar PECHOVÁ. Gratulujeme a užijte si to!

Slavkovu vládl Melecký

Závěrečný major 7. ročníku LG CLASSIC, konaný 24/9 ve Slavkově, získal David MELECKÝ, čerstvě 4 násobný major šampion. Na druhém místě skončil Jiří SYMERSKÝ a na třetím průběžný lídr celkového pořadí Jan KŘENEK. Série vyvrcholí finálovým turnajem 28/9 v Olomouci. Přihlášky na ČGF.

Více

Black Sea Rama hlavním partnerem Let´s Golf

Luxusní resort Black Sea Rama Golf & Villas hostil před dvěma roky superfinále Let´s Golf. Letos je toto krásné středisko na bulharské riviéře hlavním parnerem série Let´s Golf a proto pro vás máme připraveno celkem 15 golfových pobytů do tohot střediska. A šanci budou mít jak vítězové hlavních turnajů tak i ostatní v tombolách příslušných turnajů. Stačí jen přijet a hrát!

5. kariérní titul

Nedělní povedený major v Šilheřovicích ovládl Petr ŠŤASTNÝ, který si připsal již 5. major titul v historii LG CLASSIC a dostihl tak v počtu titulů Jiřího SYMERSKÉHO. Druhý skončil Jan KŘENEK třetí pak Vojtěch ANTOŠ. Vítěz si odnesl nejen krásnou trofej, ale také golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama v Bulharsku. Gratulujeme!

Více

Rekord na 500. turnaji

111 hráčů oslavilo včera v Ostravici 500. turnaj série Let´s Golf. Série ale nekončí a míří k dalšímu vrcholu 7. sezóny, majoru v Šilheřovicích (30/7), kde se rozhodne o dalších držitelích golfových pobytů na Black Sea Rama. Přihlášky na ČGF.

Více

Další major pro Jirku SYMERSKÉHO

Svůj 5. major v kariéře LGC získal 4/6 na majoru v Telči Jiří SYMERSKÝ. Nepustil tak před sebe ani druhého Jana LEKEŠE ani třetího Jana KŘENKA. Do nejlepší pětky se ještě dostali velmi dobrými výkony Jaroslav SEDLÁŘ a Pavel DUBŠÍK. Vítěz majoru si odnesl golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama. GRATULUJEME!

Žebříček

Celý žebříček

Konečné pořadí Fall Series

29.10.2017

Finálovým turnajem FS na Kaskádě, byla v sobotu uzavřena již 7. sezóna turnajů Let´s Golf. A jelikož se nejvíce dařilo organizátorovi, odnesli si hlavní ceny další v pořadí - Libor PICEK, Libor DOBŠÍK a Michal BORTEL. Gratulujeme a těšíme se na další sezónu. Konečné pořadí najdete zde, podle jmen pak tady.

Picek zpět v čele

22.10.2017

Mlha nedovolila odehrát sobotní turnaj v Olomouci a hráči tak měli jedinou příležitost zlepšit své pozice před finále pouze v neděli ve Slavkově. Vítězstvím v kategorii se do čela žebříčku dostal Libor PICEK (39) před dvojicí Jindřich SVOJANOVSKÝ a Michal BORTEL (32). Matematicky mají šanci na vítězství ve FS všichni hráči s minimálně 10 body. Žebříček najdete zde.

Celá novinka

Sonberk

Sonberk

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.