FS finišuje

FALL SERIES má za sebou nádherný golfový víkend a před sebou poslední 3 turnaje, které rozhodnou o vítězi této open série. Tento víkend máme na programu Olomouc a Slavkov, finále je pak na programu 28/10 na Kaskádě. Přihlášky na ČGF.

7. ročník 7. vítěz

Finálový turnaj, který se uskutečnil na sv. Václava v Olomouci určil vítěze dalšího ročníku série LG CLASSIC. Stal se jím korunní princ několika předchozích sezón Jiří SYMERSKÝ. Kromě trofejí si odvezl i poukaz na pronájem golfové vily La Reserva ve Španělsku. Gratulujeme a uvidíme, zda se v 8. ročníku dočkáme 8. vítěze.

Více

FALL SERIES odstartovala

V sobotu 30/9 byla zahájena FALL SERIES, naše nejkratší série. V průběhu října se můžete ještě jednou podívat na vaše oblíbená hřiště a zahrát si o zbývající golfové pobyty v bulharské Black Sea Rama! Průběžné pořadí najdete zde!

5. ročník za námi

Finálový turnaj na Panoramě uzavřel další ročník série PREMIUM Let´s Golf. A jak už se stalo tradicí v sériích Let´s Golf, co rok to nový vítěz. Letos se radoval Michal BORTEL, před Martinem POSPÍŠILEM a Josefem MENŠÍKEM. Všichni si odvezli skleněné trofeje a poukazy na golfové pobyty v bulharské Black Sea Rama. Gratulujeme!

Finále v Olomouci uzavřelo sedmou sezónu LG CLASSIC

Další ročník jedné z největších open sérií u nás je za námi. Zvítězil Jiří SYMERSKÝ, druhý byl loňský vítěz Petr ŠŤASTNÝ, třetí pan Jan KŘENEK. Poprvé se do nejlepší desítky sezóny dostala žena - Dáša PECHOVÁ. V průběhu sezóny jsme také oslavili 500. turnaj v historii a už se těšíme na další pětistovku :)

Více

Hlavní výhra La Reserva

Hlavní výhru letošního ročníku, týdenní pronájem vily La Reserva v oblasti Sotogrande na jihu Španělska získal Jiří SYMERSKÝ. Vítěz 7. ročníku si může pozvat širokou společnost, do vily se vejde až 6 hráčů! A stejnou cenu získala i šťastná výherkyně finálové tomboly Dagmar PECHOVÁ. Gratulujeme a užijte si to!

Slavkovu vládl Melecký

Závěrečný major 7. ročníku LG CLASSIC, konaný 24/9 ve Slavkově, získal David MELECKÝ, čerstvě 4 násobný major šampion. Na druhém místě skončil Jiří SYMERSKÝ a na třetím průběžný lídr celkového pořadí Jan KŘENEK. Série vyvrcholí finálovým turnajem 28/9 v Olomouci. Přihlášky na ČGF.

Více

Black Sea Rama hlavním partnerem Let´s Golf

Luxusní resort Black Sea Rama Golf & Villas hostil před dvěma roky superfinále Let´s Golf. Letos je toto krásné středisko na bulharské riviéře hlavním parnerem série Let´s Golf a proto pro vás máme připraveno celkem 15 golfových pobytů do tohot střediska. A šanci budou mít jak vítězové hlavních turnajů tak i ostatní v tombolách příslušných turnajů. Stačí jen přijet a hrát!

5. kariérní titul

Nedělní povedený major v Šilheřovicích ovládl Petr ŠŤASTNÝ, který si připsal již 5. major titul v historii LG CLASSIC a dostihl tak v počtu titulů Jiřího SYMERSKÉHO. Druhý skončil Jan KŘENEK třetí pak Vojtěch ANTOŠ. Vítěz si odnesl nejen krásnou trofej, ale také golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama v Bulharsku. Gratulujeme!

 

 

Více

Rekord na 500. turnaji

111 hráčů oslavilo včera v Ostravici 500. turnaj série Let´s Golf. Série ale nekončí a míří k dalšímu vrcholu 7. sezóny, majoru v Šilheřovicích (30/7), kde se rozhodne o dalších držitelích golfových pobytů na Black Sea Rama. Přihlášky na ČGF.

Více

Žebříček

Celý žebříček

V čele FS Svojanovský

16.10.2017

Už několik hráčů se letos vystřídalo na čele FS17. Aktuálně vede Jindřich SVOJANOVSKÝ, který překonal jako první 30 bodovou hranici. V těsném závěsu jsou Libor DOBŠÍK, Michal BORTEL a Libor PICEK. Závěrečné turnaje rozhodnou, zda celkový vítěz vzejde z této čtveřice, nebo to bude úplně někdo jiný. Pořadí najdete zde.

Picek do čela FSLG

09.10.2017

Po dvojici turnajů uplynulého víkendu se do čela průběžného pořadí podzimní série dostal Libor PICEK (24) a vede o bod před Lukášem KLÁREM. Série pokračuje o tomto víkendu trojicí turnajů. V sobotu 14/10 hrajeme na Ropici a ve Skalici, v něděli 15/10 pak letos poprvé a naposled na Mnichu. Přihlášky na ČGF resp. SKGA.

Black Sea Rama

Black Sea Rama

Luxusní golfový areál na pobřeří Černého moře, pár kilometrů od letoviska Balčik v Bulharsku, nabízí stylové ubytování a hlavně nádherné 18ti jamkové hřiště na náhorní plošině 200 m nad hladinou moře. Gary Player Design nenechá nikoho na pochybách, že vás čeká skvělý zážitek!

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

Aktuálně není v nabídce žádný golfový balíček

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit