29 kvě
Ropice Fee: 1.000 Kč!
05 čer
Šilheřovice Major č. 1
11 čer
Kaskáda
12 čer
Kravaře

LG CLASSIC - 8. víkend

Poslední víkend před prvním majorem je na programu jediný turnaj o to však zajímavější. Po 3 letech se opět podíváme na ROPICI a to konrétně v neděli 29/5. Jsme rádi, že vám můžeme toto krásné hřiště opět nabídnout. Přihlášky na ČGF. Těšíme se na vás! LET´S GOLF.

1. major změnil termín!

Z technických důvodů byl první major sezóny přeložen ze soboty 4. na neděli 5. června! Místo zůstalo stejné, turnaj se uskuteční v ŠILHEŘOVICÍCH. Kromě atraktivních cen pro vítěze jednotlivých kategorií vás čeká i velká závěrečná tombola. Tak na co čekáte? Přihlašte se již nyní na ČGF. Vzhledem ke startu z 1/10 je počet míst omezen.

Pro vítěze majorů neomezený golf na Madeiře!

Týden neomezeného golfu v luxusním resortu Palheiro vč. ubytování získají výherci všech tří období LGC16. Užijí si tak nejen hru na nádherném hřišti 600 m nad Funchalem, ale také hýčkání v 5* hotelu Casa Velha uprostřed tropické zahrady, který si pro svůj odpočinek vybrala i Margaret Thatcherová. První major již 5/6 v Šilheřovicích!

5. ročník získal Martin JANÍK

Po zisku prvního majoru titulu letos na Slavkově, se Martin JANÍK dočkal i prvního vítězství v celkovém hodnocení série LG CLASSIC. Stal se tak pátým vítězem v pětileté historii této série a jen ukázal, že obhájit tento titul je velmi obtížné. Gratulujeme a těšíme se na další ročník. LET´S GOLF!

Více

Žebříček

Celý žebříček

Major č. 1 až v neděli

24.05.2016

První major sezóny se neuskuteční v Šilheřovicích v sobotu, ale až v neděli 5/6. Kdo bude korunován prvním titulem major šampióna a odveze si ze Šilheřovic zájezd na Madeiru? Nejlíže k tomu mají Vojtěch ANTOŚ, Petr ŠŤASTNÝ a Jaroslav SEDLÁŘ. Nebo někdo zaútočí zezadu? Příští neděli to budeme vědět jistě. A ještě tuto neděli máme na programu ROPICI, tak se nezapomeňte přihlásit!

Změna v čele 1. období

17.05.2016

Zatímco na průběžném vedení Petra ŠŤASTNÉHO v celkovém pořadí se po uplynulém víkendu nic nezměnilo, začalo to vřít v žebříčku 1. období. Není divu, vždyť 5. červen, kdy se první major v Šilheřovicích uskuteční, se nezadržitelně blíží, a hráči se snaží vybudovat si co nejlepší pozice k útoku na první letošní major. Aktuálně vede Vojtěch ANTOŠ a uvidíme, zda se k němu další hráči ještě více přiblíží.

Sonberk

Sonberk

Snoubením země a slunce na vinici Sonberk vzniká víno s vlastním rukopisem. Sprašová vinice Sonberk, založená již ve 13. století, s ojedinělým výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy - druhohorní pohoří Pálavy - je místem se skutečným geniem loci.

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Soutěž o volné startovné!

Zahrajte si o volné startovné na jakémkoli turnaji Let´s Golf CLASSIC 2016. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a mít štěstí v losování!

Soutěžit

PREMIUM Let´s Golf 2016 Gray Bear Tále 25.5.

  • turnajové green fee 25/5 vč. žetonu na DR
  • stravování (snídaně, svačina, oběd, něco ostřejšího na povzbuzení)
  • ubytování v hotelu Stupka
  • info na 602 548 444 nebo prima@sport-media.cz

Cena od 3.500 Kč na osobu!

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Palheiro Golf - Madeira

Celý resor Palheiro zahrnuje nádherné 18 jamkové hřiště s klubovnou s výhledem na celý Funchal, luxusní hotel Casa Velha a vše je obklopeno tropickou botanickou zahradou. Pravý ráj pro golfisty v době, kdy je u nás počasí vhodné spíše pro pobyt u krbu.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit