19 srp
Skalica Registrace SKGA.SK
20 srp
Kaskáda Fee: Sleva 30 %!
27 srp
Telč Fee: 920 Kč
03 zář
Ropice Fee: 990 Kč!

5. kariérní titul

Nedělní povedený major v Šilheřovicích ovládl Petr ŠŤASTNÝ, který si připsal již 5. major titul v historii LG CLASSIC a dostihl tak v počtu titulů Jiřího SYMERSKÉHO. Druhý skončil Jan KŘENEK třetí pak Vojtěch ANTOŠ. Vítěz si odnesl nejen krásnou trofej, ale také golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama v Bulharsku. Gratulujeme!

 

 

Více

Rekord na 500. turnaji

111 hráčů oslavilo včera v Ostravici 500. turnaj série Let´s Golf. Série ale nekončí a míří k dalšímu vrcholu 7. sezóny, majoru v Šilheřovicích (30/7), kde se rozhodne o dalších držitelích golfových pobytů na Black Sea Rama. Přihlášky na ČGF.

Více

Hlavní výhra La Reserva

Hlavní výhrou letošního ročníku je týdenní pronájem vily La Reserva v oblasti Sotogrande na jihu Španělska. Vátěz si pak může pozvat širokou společnost, do vily se vejde až 6 hráčů! A stejnou cenu pak získá i šťastný výherce finálové tomboly. Nezapomeňte, finále je na programu 28/9 v Olomouci!

Black Sea Rama hlavním partnerem Let´s Golf

Luxusní resort Black Sea Rama Golf & Villas hostil před dvěma roky superfinále Let´s Golf. Letos je toto krásné středisko na bulharské riviéře hlavním parnerem série Let´s Golf a proto pro vás máme připraveno celkem 15 golfových pobytů do tohot střediska. A šanci budou mít jak vítězové hlavních turnajů tak i ostatní v tombolách příslušných turnajů. Stačí jen přijet a hrát!

Další major pro Jirku SYMERSKÉHO

Svůj 5. major v kariéře LGC získal 4/6 na majoru v Telči Jiří SYMERSKÝ. Nepustil tak před sebe ani druhého Jana LEKEŠE ani třetího Jana KŘENKA. Do nejlepší pětky se ještě dostali velmi dobrými výkony Jaroslav SEDLÁŘ a Pavel DUBŠÍK. Vítěz majoru si odnesl golfový pobyt pro dva v resortu Black Sea Rama. GRATULUJEME!

Žebříček

1.ŠŤASTNÝ Petr213.5 b
2.KŘENEK Jan212.5 b
3.SYMERSKÝ Jiří208.5 b
4.DUBŠÍK Pavel180 b
5.ANTOŠ Vojtěch179 b
6.SEDLÁŘ Jaroslav171.5 b
7.PRIMA Miroslav158.5 b
8.ŠTANGL Jiří153.5 b
9.LEKEŠ Jan151.5 b
10.MLČÁK Miloň149.5 b
Celý žebříček

Čeladná nekouše

10.08.2017

Včerejší turnaj PREMIUM na Čeladné dosvědčil, že po přenormování je Old course příjemnou sportovní 18. Dokázali to i vítězové kategorií Antonín BLEŠA (40) a Martin POSPÍŠIL (38). Do čela průběžného pořadí série se dostal Michal BORTEL o 3 body před Martinem POSPÍŠILEM. Další turnaj je na programu 13/9 na PENATI!

Malacky již 12/8

09.08.2017

Poprvé se letos podíváme na slovenské Malacky. Hřiště je, podle zpráv hráčů ze Slovenska ve velmi dobrém stavu, proto neváhejte a přijeďte si zahrát toto krásné hřiště v borovém háji pár minut za naší hranicí. Přihlášky na +421-911-243-101, mailem na club.malacky@golf.sk. Těšíme se na vás. LET´S GOLF!

Black Sea Rama

Black Sea Rama

Luxusní golfový areál na pobřeří Černého moře, pár kilometrů od letoviska Balčik v Bulharsku, nabízí stylové ubytování a hlavně nádherné 18ti jamkové hřiště na náhorní plošině 200 m nad hladinou moře. Gary Player Design nenechá nikoho na pochybách, že vás čeká skvělý zážitek!

Web partnera

Máte zájem o zasílání informací Let's Golf CLASSIC a Let's Golf Premium? Přihlašte se k odběru novinek

Přihlásit

Aktuálně není k dispozici žádná soutěž

...

Soutěžit

PREMIUM Let´s Golf PENATI LEGEND 13.9.2017

  • turnajové green fee 13/9 vč. žetonu na DR
  • stravování (svačina, oběd, něco ostřejšího na povzbuzení)
  • info na 602 548 444 nebo prima@sport-media.cz

Cena 3.500 Kč na osobu!

  • ubytování a cvičné kolo za příplatek

Kaskáda

Různé kombinace 3 devítek, akademie, 4* hotel a výhledem na hřiště, SPA, bowling a golfový simulátor. To vše jen několik kilometrů od Brna. Letos zde bude vrcholit FALL SERIES by Let´s Golf CLASSIC závěrečným finále 28/10!

Black Sea Rama - Bulharsko

Golfový resort na planině, 200 m nad mořem, nabízí nejen nezapomenutelný golfový zážitek, spojený s golfovými výhledy, ale také 18 jamkové hřiště designu Garyho Playera. K tomu luxusní ubytování, výtečná kuchyně a samozřejmě Černé moře.

Přihlášení k odběru

Mám zájem o zasílání informací o sérii Let´s Golf CLASSIC Pošlete mi informace o partnerské spolupráci k sérii PREMIUM Let´s Golf Mám zájem o golfové balíčky

Nutno vyplnit